☆ Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies). Możesz wyłączyć ciasteczka w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w POLITYCE PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

 1. Niniejszy regulamin stanowi porozumienie pomiędzy właścicielem strony www.polskie-strony.pl (katalog stron www), nazywanym dalej „właścicielem katalogu” i każdą osobą dodającą wpis (stronę www) do niniejszego katalogu, nazywaną dalej „użytkownikiem”.

 2. Katalog ma na celu gromadzenie wartościowych, polskojęzycznych stron internetowych.

 3. Do katalogu nie będą przyjmowane podstrony. Do katalogu nie będą przyjmowane subdomeny kierujące internautów na tą samą stronę, co domena. Do katalogu nie będą przyjmowane domeny z tzw. „wildcard”. Do katalogu nie będą przyjmowane strony stanowiące zaplecze pozycjonerskie oraz tzw. fermy linków.

 4. Do katalogu nie będą przyjmowane wpisy w języku innym niż Polski, a także wpisy nasycone błędami ortograficznymi, gramatycznymi i stylistycznymi, a w szczególności niepoprawione wpisy z tzw. mieszarek.

 5. Do katalogu w szczególności nie będą przyjmowane strony naruszające zasady współżycia społecznego, strony zawierające treści niezgodne z prawem, strony prezentujące ostrą erotykę lub przemoc, a także strony promujące hazard, alkohol lub nielegalne substancje.

 6. Właściciel katalogu zastrzega sobie prawo do poprawiania oczywistych błędów w zamieszczanych wpisach oraz do usunięcia każdego wpisu niezgodnego z postanowieniami niniejszego regulaminu bez powiadamiania o tym fakcie użytkownika, który wpis dodał. Ponadto właściciel katalogu zastrzega sobie prawo do zmiany wybranej przez użytkownika podkategorii tematycznej, jeżeli jest ona niedopasowana do tematyki dodawanej strony lub w przypadku, kiedy w katalogu znajduje się bardziej odpowiednia podkategoria tematyczna dla danej strony.

 7. Właściciel katalogu nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość informacji zawartych w dodawanych wpisach.

 8. Użytkownik oświadcza, że jest autorem treści dodawanego wpisu lub posiada do tej treści wszelkie niezbędne prawa.

 9. Dodanie przez użytkownika wpisu (strony www) do katalogu, jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji dotyczących funkcjonowania strony www katalogu, w tym np. informacji o wprowadzanych na stronie zmianach i modyfikacjach, informacji o przerwach w funkcjonowaniu strony, oraz informacji dotyczących posiadanego na stronie konta użytkownika i zamieszczonych wpisów. Powyższa zgoda wyrażona zostaje na cały okres, w którym wpis pozostaje opublikowany na stronie lub nie jest usunięty z bazy danych katalogu przez właściciela katalogu lub użytkownika.

 10. Zapłacenie opłaty za rozpatrzenie wpisu, wymaganej przy dodawaniu wpisu, nie gwarantuje jego aktywowania (publikacji) w katalogu. Wpis zostaje aktywowany po zaakceptowaniu przez właściciela katalogu.

 11. Wpisy, które nie zostały zaakceptowane przez właściciela katalogu, zostają niezwłocznie usunięte.

 12. Opłaty za dodanie wpisu nie podlegają zwrotowi w żadnym przypadku.

 13. Użytkownik, który dodaje wpis, zgadza się z postanowieniami niniejszego regulaminu.

Najpopularniejsze tagi:

usługiserwisnocleginoclegi w górachwwwstrony wwwadwokatrybnikdietakwatery prywatnenoclegi nad morzemhotelekwaterysukienkiodzież damskakrakówkatowiceinformacjekorepetycjematematykakwatery nad morzemwakacje nad morzempozycjonowaniewarszawafotografialinkikatalog stronremontykatalog stron wwwkatalog stron internetowychczęści rowerowekosmetykimeble ogrodowewindsurfingkitesurfingkatalog seokatalogi stronochrona przyrodyprzyrodasudetygórykarkonoszekarkonoski park narodowykatalog wwwblogspis stronpłatny katalog stronkatalogkancelaria notarialnaogłoszeniaoprawy lednieruchomościkorekta nosatłumaczenianiemieckiszkoleniaparki krajobrazowewynajemprawoprawo budowlanekarpaczszklarska porębaseoagroturystykapensjonatymeblekatalog firmsklep internetowyinternetsportkancelariazdrowierozrywkadarmowy katalog strontransportgryksiążkirowerynotariuszpsychologpoznańubezpieczeniaporadnikioświetleniefirma sprzątającaskleppożyczkichwilówkiporady prawneturystykawypoczynekradca prawnywakacjeedukacjastrony internetowedentystaseokatalogwczasypark krajobrazowybudownictwopolitykaoprogramowanie erptorby papierowehostinghosting wwwtreningfitnesskatalogi firmbazy firmdarmowe katalogi firmlampy